Główna
Szkoła
Matura
Arkusze maturalne
Studia
Egzamin ósmoklasisty
Inne
Logowanie
Drukuj
Zmieszano \(40\) dag rodzynek w cenie \(12\) zł za kilogram oraz \(60\) dag pestek dyni w cenie \(17\) zł za kilogram. Ile kosztuje \(1\) kilogram tej mieszanki? Zapisz obliczenia.
Strony z tym zadaniem
Egzamin ósmoklasisty 2020 marzec
Sąsiednie zadania
Zadanie 3127
Zadanie 3128
Zadanie 3129 (tu jesteś)
Zadanie 3130
Zadanie 3131